Täna on: neljapäev, 1. oktoober | Liitu maililistiga » |
  » Siserattareening
Mis on SPINNING?

Spinning on uus aeroobikastiil - muusika saatel treeneri juhendamisel spetsiaalsetel MATRIX sisejalgratastel tehtav väga tõhus rühmatreening nii meestele kui ka naistele.

Spinninguga treenitakse südamelihaseid ja lihasvastupidavust. Koormust saab muuta reguleerides ratta takistusjõudu vastavalt treenitusastmele, enesetundele ja treeneri juhendamisele. Treeningud algavad rattal õige ja mugava sõiduasendi leidmisega, mis aitab treenijal saavutada maksimaalset koormust ja treeningtulemust. 10-minutilise kerge soojendusosa jooksul harjutatakse sõidu- ja käteasendeid ning katsetatakse erinevaid koormusi, millele järgneb aeroobne osa ning tunni lõpus lõdvestused ja venitused.

Spinningu eeliseks teiste aeroobikastiilide ees on pidev ühtlane ja ilma põrutusteta liikumine ratta seljas, mistõttu trenn säästab liigeseid ja võimaldab samas väga tõhusalt põletada kaloreid. Täispikk intensiivne spinningutund põletab umbes 500-600kcal, mis on tunduvalt rohkem tavalistest aeroobikatreeningutest.

NB! Trenni kaasa käterätt ja spordijook!

Mugavaks treeninguks on spinningus võimalusel soovitav kasutada pehmendusega rattapükse ja tugeva tallaga spordijalanõusid või spetsiaalseid klippidega rattakingi.
  Uudised
Info!

52 99 543
egle@profit.ee
 
  Oleme avatud

Spordiklubi ProFit on jätkuvalt suletud!

 

 
© 2020 Profit.ee | Asume: Fr.R.Kreutzwaldi 59, Võru | Telefon: 7868066 | E-post: profit @ profit.ee